Opinie
Wasz Smsh kebs mnie powalił
Było pysznie
Nie na czas tylko 30m pozniej ale za to smak rekompensuje. Bulka tylko wzgledem wczesniej sie zmienila jest taka bardziej sucha jakby
Pyszne jak zawsze 👍
ok
Klasa jedzenie, szkoda że czasami brakuje dostawców
Nie dało się dodać do koszyka promocyjnego kodu kwota zamówienia ponad 95zl
Smaczna wersja keto.
5*
Smacznie jak zawsze :)
Wszystko ok Hamburgery bardzo dobre
Wszystko super
Git
Jedzenie przepyszne, miła obsługa, łatwa obsługa strony
Polecam na 100%
🙂
Jak zawsze wszystko pyszne. Polecam!
Mega pyszne
Duże opóźnienie i zimne jedzenie
Polecam, wszytko przepyszne i co trochę jakaś nowa pozycja w menu, która zaskakuje smakiem.
smash kebab- wyczuwalny kminek, dla mnie no dla męża yes
Wszystko bardzo dobre, czas dostawy też Ok biorąc pod uwagę zamowienie w niedzielę w porze obiadowej.
Świetne burgery
Wszystko elegancko. Jedzenie pyszne.
Jak zawsze wszystko przepyszne!
Nie opisane pudełka na burgerach
No obniżył się poziom mega, a szkoda
Brak uwag
Wszyskto zgodnie z godziną dostawy. Dodatkowo burgery i frytki ciepłe , pomimo temperatury i dostawy pod drzwi. 10/10!
pysznie
mega smaczne
Bylo przepysznie
Jak zawsze pysznie i na czas, polecam!
Wszystko ekstra
Polecam
Jak zawsze pyszne! Zamówienie odebrane gorące i o czasie. Polecam!
Dziękujemy za miłą opinię 😊🍔💛

Bardzo nas to cieszy 😊